Raad van Commissarissen

Personalia leden van Raad van Commissarissen Havenbedrijf Rotterdam

Open for viewing

  R.P.M. (Rutger) van Slobbe
Geboortejaar 1952
Nationaliteit Nederlandse
Benoemd President-commissaris Raad van Commissarissen (beëindigd per 31-12-2017)
  Lid Raad van Commissarissen (beëindigd per 31-12-2017)
Einde huidige termijn 31-12-2017
Commissies Lid Remuneratiecommissie
Huidige positie/loopbaan Voormalig lid Raad van Bestuur Koninklijke P&O Nedlloyd N.V.
Nevenfuncties Voorzitter Raad van Commissarissen Cargonaut B.V. (tot 16-05-17)
  Voorzitter Bestuur Vereeniging Nederlandsch Historisch Scheepvaart Museum
  Vicevoorzitter Raad van Toezicht Scheepvaart Transport College (STC)
  Voorzitter Raad van Toezicht Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM)
  Partner Oxalis Cooperatie U.A.
  Lid Strategisch Platform Logistiek (tot 26-10-2017)
  Lid Raad van Commissarissen Vanderlande Industries B.V. (tot 01-05-2017)
  Lid Raad van Commissarissen Nile Dutch (per 1-11-2017)
   
  Ir. J.M. (Mel) Kroon MBA
Geboortejaar 1957
Nationaliteit Nederlandse
Benoemd Lid Raad van Commissarissen (beëindigd per 31-05-2017)
Einde huidige termijn 31-05-2017
Commissies Lid Auditcommissie (beëindigd per 31-05-2017)
Huidige positie/loopbaan Voorzitter Raad van Bestuur TenneT Holding B.V.
Nevenfuncties Qualitate Qua Voorzitter Raad van Commissarissen NOVEC B.V. 
  Voorzitter Aufsichtsrat TenneT TSO GmbH
  Member Supervisory Board EPEX SPOT SE
Nevenfuncties Bestuurslid Nederlands-Duitse Handelskamer
  Lid Raad van Commissarissen Koole Terminals Holding B.V 
  Lid Raad van Commissarissen Coöperatie VGZ (per 01-01-2017)
   
  Drs. R. (Robert) Frohn 
Geboortejaar 1960
Nationaliteit Nederlandse
Benoemd Lid Raad van Commissarissen (per 01-01-2012)
Einde huidige termijn 31-12-2019
Commissies Voorzitter Auditcommissie (per 14-03-2012)
Huidige positie/loopbaan CFO Cofra Holding AG 
Nevenfuncties Voorzitter Raad van Commissarissen de Onderlinge 's Gravenhage 1895
   
 

M.H. (Miriam) Maes

Geboortejaar 1956
Nationaliteit Nederlandse
Benoemd Lid Raad van Commissarissen (per 01-01-2016)
  Voorzitter Raad van Commissarissen (per 01-01-2018)
Einde huidige termijn 31-12-2019
Commissies Lid Auditcommissie (per 01-01-2016)
Huidige positie/loopbaan CEO van Foresee, Climate Change Consulting Company Ltd
  Co-Chairman Energy Transition Forum
Nevenfuncties Voorzitter van de Raad van Commissarissen Elia Group (tot 01-05-2017)
  Lid Raad van Commissarissen bij Urenco
  Lid Raad van Commissarissen Ultra Centrifuge Nederland
  Niet uitvoerend bestuurder Vilmorin & Cie
  Lid Raad van Commissarissen Assystem
  Niet uitvoerend bestuurder Naturex
  Niet uitvoerend bestuurder Eramet 
   
  L.M.  (Ruud) Sondag
Geboortejaar 1962
Nationaliteit Nederlandse
Benoemd Lid Raad van Commissarissen (per 01-04-2017)
Einde huidige termijn 31-09-2021
Commissies Lid Auditcommissie (per 01-04-2017)
Huidige positie/loopbaan Ondernemer/investeerder/ groot aandeelhouder van o.a. Van Scherpenzeel en Diëtheek
Nevenfuncties Lid Raad van Commissarissen ProRail, Utrecht
  Lid Raad van Commissarissen Faber Halbertsma Groep
  President Commissaris Vebego
  Lid Raad van Toezicht Scelta Mushroom
  Voorzitter Raad van Advies Omroep Brabant
   
  I.D. (Ingrid) Thijssen
Geboortejaar 1968
Nationaliteit Nederlandse
Benoemd Lid Raad van Commissarissen (Per 01-09-2017)

Einde huidige termijn

31-082021
Commissies Lid Auditcommisie (Per 01-09-2017)
Huidige positie/loopbaan CEO Alliander N.V.
Nevenfuncties Lid Raad van Commissarissen Coöperatie VGZ
  Lid Raad van Toezicht Hogeschool Utrecht
 

Lid Advisory Board Klantbelang Centraal (Ned. Vereniging van Banken) (tot 01-10-2017) 

  Voorzitter WENB (werkgeversvereniging voor energie, kabel & telecom en afval & milieu)

Van links naar rechts: Miriam Maes, Rutger van Slobbe, Mel Kroon, Ingrid Thijssen, Robert Frohn, Ruud Sondag